Onze partners

Onze partners

Agentschap Integratie & Inburgering https://www.integratie-inburgering.be/
Beweging voor kinderen en jongeren zonder papieren  
Caritas International Vluchtelingenwerk https://www.caritasinternational.be/nl/asiel-migratie/erkende-vluchtelingen/?gclid=EAIaIQobChMI3ZTCutSp5wIVyPhRCh3b6gNHEAAYASAAEgIv7_D_BwE
CAW Oost-Vlaanderen https://www.caw.be/locaties/caw-oost-vlaanderen-vzw/
Cera Foundation https://www.cera.coop/nl/Particulieren
De Springplank http://www.despringplank-sintniklaas.be/
De Vlier https://wgcdevlier.be/
Den Durpel https://www.caw.be/locaties/inloopcentrum-den-durpel/
FAIRWORK Belgium http://fairworkbelgium.be/
FEAD https://www.mi-is.be/nl/fead
Fedasil Sefor https://www.fedasil.be/nl/vrijwillige-terugkeer/begeleiding
Federaal Migratiecentrum MYRIA https://www.myria.be/nl
Federatie Wereldvrouwen http://www.wereldvrouwen.be/
Filet Divers http://www.filetdivers.be/nl/home
Gastvrij Netwerk https://www.vluchtelingenwerk.be/gastvrij-netwerk
Kinderen op de vlucht https://www.kinderenopdevlucht.be/nl/
Koning Boudewijnstichting https://www.kbs-frb.be/nl/
Laat ze leren https://www.orbitvzw.be/laat-ze-leren-netwerk-voor-scholen-waar-kinderen-worden-uitgewezen/
Minderhedenforum https://www.minderhedenforum.be/
MO* vluchtelingenthema's https://www.mo.be/theme/vluchtelingen
Netwerk tegen Armoede https://www.netwerktegenarmoede.be/nl
OCMW/Welzijnshuis Sint-Niklaas https://www.sint-niklaas.be/welzijnshuis
ORBIT vzw https://www.orbitvzw.be/
Pax Christi Vlaanderen https://www.paxchristi.be/
Polsslag  
Raad voor Vreemdelingenbetwistingen https://www.rvv-cce.be/nl
Refu-interim https://www.refuinterim.be/
Rodekruis Opvangcentra Sint-Niklaas en Westakkers https://www.rodekruis.be/wat-doen-we/hulp-wereldwijd/opvang-verzoekers-om-internationale-bescherming/onze-opvangcentra/sint-niklaas-westakkers/
RWO Regionaal Welzijnsoverleg http://www.rwowaasland.be/
Samenlevingsopbouw Oost-Vlaanderen https://www.samenlevingsopbouw-oost-vlaanderen.be/
Sociaal.Net https://sociaal.net/
Solidagro https://www.solidagro.be/nl/
Stad Sint-Niklaas https://www.sint-niklaas.be/onze-dienstverlening/opvang/vluchtelingen
Steunpunt Vrijwilligerswerk https://www.vlaanderenvrijwilligt.be/
tzitemzo https://www.tzitemzo.be/
Unia https://www.unia.be/nl
Unicef https://www.unicef.be/nl/
Villa Pace https://www.villapace.be/
Vluchtelingenwerk Vlaanderen https://www.vluchtelingenwerk.be/
VoedSaam https://www.interwaas.be/projecten/voedsaam
Vorming Plus https://www.vormingpluswd.be/
Welzijnsschakel VLOS https://welzijnsschakels.be/groepen
Welzijnszorg https://welzijnszorg.be/
Wereldhuis Bonangana http://www.bonangana.be/
Zig Zag http://www.ontmoetingshuiszigzag.be/

Close